"Enter"a basıp içeriğe geçin

Dar (ak) Görüşlü Meczup

Onlar için tek dil olan arapça, tek ümmet araplar. Tek amaçları, yaşadığı ülkeyi kan gölüne dönen Ortadoğu’nun bir parçası haline getirmek. İslam’ı arap gibi yaşamayı, arap gibi giyinmeyi desteklemek. Avrupa bize saygı göstersin, dinimize hakaret gelmesin, ülkenin her yerine cami dikilsin. Kimse kusura bakmasın birkaç gün önce gördük ki kendini hoca sanan biri fetva verdi. Kuran’ın neresinde geçtiği bilinmez ama “kadınların yanlarında mahremleri olmadan 90 kilometreden fazla araba kullanmalarının dinen yasak olduğunu” söyledi. Hoca soruların yanıtlarını kafana göre cevap vereceğine rehber olarak gelen kitabı bir tekrar gözden geçir bence başka kitabı okumuş olabilirsin.

İçki yasak olsun, yasaklanmıyorsa da çok pahalı olsun, kadınlar açık giyinmesin. Herkes 6.7.yy çöl araplarına göre ahlak anlayışı olsun. Eşcinseller tedavi edilsin, olmuyorsa öldürülsün. Kızlı erkekli yaşam olmasın. Bunları dile getirenler sözde dinci, yalancı, kalitesiz, görgüsüz, saldırmaktan, suçlamaktan yılmayan her pisliği yapmaktan zevk alan tipler. Ama sorsan cenneti garantilemiştir.

Kadına şiddet konusunda “Allah vur dediyse vardır bir hikmet”. İslamofaşizm ile yan yana demektir. Böyle düşünenlere istinaden demokrasi görüşü var bu ülkede. Bu zihniyet devam ettiği sürece ne kadına ne hayvana ne de dine saygı kalır. Düşünün ki daha birkaç saat önce vefat etmiş olan Neslican Tay hakkında twitter’da; cennetlik mi? cehennemlik mi? Müslüman mı? değil mi? Kapalı mı? Açık mı? Sorularının yanıtlarını arayanlar var. Bırakalım cevabını arayıp dursunlar. Bizim için önemli olan mücadelesi, umudu ve o güzel gülüşün hiç akıldan çıkılmayacak olmasıdır.

Huzur içinde uyu.