"Enter"a basıp içeriğe geçin

Prezervatifsiz Seks

Sevgili okurlar, yarın gerçekleşecek olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Seçimine giderken, siyaset de bir hayli yüksek tempolu günler geçiriyor. Seçimi kaybetme korkusu içine giren AKP, ne yapacağını şaşırmış olacak ki ittifak ortağıyla birlikte bebek katili Apo’yu nasıl yalayacaklarını şaşırdılar. Rakiplerine gelince türlü karalama ve iftira kampanyası yürüten, en ufak kıvılcımdan yangın çıkartan AKP, bilhassa cumhurbaşkanının kendisi; iş kendilerine gelince ne PKK’yla, ne Fetö’yle, ne de Atatürk ve Laik Türkiye Cumhuriyeti düşmanlarıyla bir araya gelmekten çekinmiyor.

Sayın Devlet Bahçeli.. biz sizi terörist başı Öcalan sevici bir kişi olarak bilmiyorduk. Gerçi 15 Temmuz’dan sonra AKP’yle olan ittifakınız ve verdiğiniz siyasi kararlardan sonra, bu olaya da şaşırmadık. Sizin nereniz Türk, nereniz vatansever? Düşmanı olduğunuz ve her fırsatta temellerine dinamit koyduğunuz Laik Türkiye Cumhuriyeti, gün geldiğinde size bunun hesabını sorar elbet. Tarih bunları not ediyor.


Binali Yıldırım’ın Kürdistan Açıklaması

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için miting ve toplantılar yapan Binali Yıldırım, Diyarbakır’da yaptığı bir konuşma sırasında, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunda Mustafa Kemal Atatürk tarafından davet edilenler arasında “Kürdistan mebusunun da olduğunu” söylemişti. Öncelikle ağzınıza, dilinize çeki düzen verin. Kirli siyasetinize Atatürk’ü bulaştırmayın. Bir oy için şekilden şekile giren, Kürdistan-Apo açıklamaları yapan bu densiz hadsizler şükretsin ki LGBT’nin düzenleyeceği yürüyüş seçimden sonraya kalıyor. Yoksa şüphe yok ki ibnelik de yapacaklar.


Tuğrul Selmanoğlu adlı soytarının Atatürk hakkındaki sözleri

Geçtiğimiz günlerde Melih Gökçek’in televizyon kanalı Beyaz TV’de bir programda Atatürk’e mülteci diyen bu aşağılık, karaktersiz adam hadsizliğin sınırlarını aşmış, savaştan kaçmış, sığınmacı olarak geldiği ülkede hayatını idame ettiren insanlarla; Çanakkale Zaferi’nin kumandanı, Milli Mücadelemizin Başkomutanı, Türk Devrimi’nin Önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aynı kefeye koymuştur. Bu cahillik değildir. Bu toplumun sinir uçlarını bilerek, isteyerek kaşımadır, hadsizliktir, densizliktir. Onları bir kez daha fırsatını bulmuşken uyarıyorum. Atatürk adamın ağzını yakar. Ona göre, Paşamızın ismini ağızlarına alırlarken dikkat etsinler.

İstanbul Seçimleri, İstanbul ve ülkemiz adına hayırlı olsun. Umarız soyguncular, ihaleye fesat karıştıranlar, yolsuzluk yapanlar, ağzı kirli, dili fesat ve ayrımcılar o koltuklara oturmaz. Umarız demokrasi kazanır.